Spoločnosť Krysztal s.r.o. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 15494/L

+421 41 202 12 34 centrumskla@centrumskla.sk
Telefón: +421 41 202 12 34 | centrumskla@centrumskla.sk

Predajňa Žilina tel.: +421 41 764 12 96

O Nás

17 rokov na trhu!

KRYSZTAL centrum skla je spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2005, ktorá rýchlo získala poprednú pozíciu v sklárskom priemysle na Slovensku. Poskytuje svoje služby aj v Českej republike. V súčasnosti je KRYSZTAL Centrum skla dodávateľom pre väčšinu spoločností, ktoré sa zaoberajú používaním a spracovaním skla, ako aj dodávateľom pre maloobchodných zákazníkov na Slovensku.

viac

Už na začiatku sme položili dôraz na spoluprácu so sklenárstvami, stavebnými spoločnosťami a veľkoobchodmi so sklom na území celého Slovenska, a potvrdili sme, že sme profesionálny a riadny obchodný partner. Súčasne stále realizujeme menšie a väčšie investície pre individuálnych zákazníkov. Pôsobíme tiež na území Českej republiky. Momentálne KRYSZTAL centrum skla je miesto zásobovania každej spoločnosti, ktorá používa a spracováva sklo, a aj miesto zásobovania maloobchodných zákazníkov na Slovensku a v Česku.

 

Ponúkame sklo a komplexné sklenárske služby s plným profesionalizmom, ktorý čerpá z odborných vedomostí, skúseností a angažovanosti zamestnancov tvoriacich našu spoločnosť. Dôveru našich zákazníkov sme získali vďaka tovarom a službám najvyššej kvality, pričom kladieme dôraz aj vysokú úroveň obsluhy klienta. Pre nás nič nie je nemožné, príliš ťažké alebo nerealizovateľné. Všetko je len otázka požiadaviek klienta a času. Sklo ponúkame pre: sklenené dvere, sprchovacie kúty, sklenené zábradlia, farebné sklo k nábytku, posuvné dvere, sklenené schody a podlahy, sklenené strechy a fasády, ohňovzdorne sklo, čiže pyrostop, pyrodur, pyroclear, a aj izolačné sklo, inteligentné sklo a sklenené konštrukcie.

 

Vďaka veľmi kvalitným strojom, ktoré skvele a s digitálnou presnosťou obrábajú materiál, máme ničom neobmedzené možnosti spracovania plochého skla a zrkadiel, brúsenia, leštenia, priamočiareho a krivočiareho fazetovania, vŕtania otvorov, pieskovania, impregnovania, maľovania skla, kalenia, laminovania, gravírovania, nanášania sitotlače, ohýbania skla, lepenia UV. Máme k dispozícii kompletne automatizovaný, nový strojový park, vybavený brúsiacimi strojmi, fazetovacími strojmi, pieskovačkami, vŕtačkami, žeriavmi, stolmi na rezanie skla, automatickými čističmi, CNC obrábacími strojmi, pecami na laminovanie a inými zariadeniami. Vďaka rozšírenej a zdigitalizovanej výrobe ponúkame veľmi kvalitné výrobky zo skla, objednávky realizuje rýchlo a v dohodnutých lehotách.

Široký výber ponúkaných druhov skla.

Používame mnoho technik opracovania skla.

Galéria realizácií s použitím nášho skla.

Dodávame naše výrobky špeciálne upravenými vozidlami k zákazníkovi.

Náš sklo v invenstorských projektoch

Sme skúsený distribútor a spracovateľ plochého skla

Máme skúsenosti a históriu, vďaka ktorej nás zákazníci a partneri vnímajú ako silnú a stabilnú značku. Neustále vyvíjame technologické a logistické možnosti. Naším najväčším kapitálom sú ľudia a ich skúsenosti , do ktorých investujeme s osobitným nasadením.

Výroba

Vďaka vysoko kvalitným strojom, ktoré spracúvajú materiál s vysokou presnosťou, máme neobmedzené možnosti spracovania plochého skla či zrkadiel, brúsenie, leštenie hrán skla priame , oblúkové či šikmé, vŕtanie otvorov, pieskovanie, impregnovanie, striekanie skla, kalenie , laminovanie, gravírovanie, lakovanie, ohýbanie skla, UV lepenie. Plne automatizované, nové moderné strojové zariadenia umožňujú brúsenie ,fazetovanie, pieskovanie vŕtanie, presun skla žeriavmi medzi rezacími stolmi, automatická umývačka skla, CNC obrábací stroj, laminovacia pec a iné zariadenia. Vďaka rozsiahlej a digitalizovanej výrobe ponúkame vysoko kvalitné výrobky zo skla a objednávky vybavujeme rýchlo a včas.

Veľkoobchod

Široká škála konštrukčných, dekoratívnych a špecializovaných skiel, ako aj zrkadiel. Sortiment diverzifikovaný z hľadiska veľkosti a množstva je určený pre stavebný, dekoračný a nábytkársky priemysel. Poskytujeme služby hlavne veľkoobchodníkom, sklenárom, stolárom, výrobcom okien a spracovateľským závodom. Môžeme dodať rôzne druhy skiel v jednej dodávke . Dodávky s vlastnou dopravou vrátane nákladných automobilov s HDS.

Ponúkame vám kompletný sortiment stavebného a dekoračného skla od všetkých významných európskych výrobcov. Od základného plaváka po ozdobné, mušle a mnoho ďalších.

Referencie

centrum skla

Dobré ceny, rýchle dodanie, spokojnosť

Vladimír Kaľavský
Zákazník

centrum skla

Profesionalný prístup: dodržanie termínov, cien. Kvalitné opracovanie skla s dodaním po celom Slovensku

Pavol Petruška
Zákazník

centrum skla

S firmou Krysztal, s.r.o. spolupracujeme už vyše jedného roka. Dodanie skla je bez meškania na stanovený čas, kvalita skla je výborná a komunikácia a riešenie objednávok príjemné a bez problémové. Veríme, že táto spolupráca bude ešte dlho pokračovať.

Sklenárstvo REKA
Zákazník

centrum skla

Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup, ďakujeme

Okno Shop
Zákazník

KONTAKTUJTE NÁS